На Херсонщині викрито контрабанду транспортних засобів


1 июля 2016 года.

Стали відомі деталі контрабанди транспортних засобів на Херсонщині.

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, у рамках проведення операцій «Рубіж-2016», «Акциз-2016» та розпочатого досудового розслідування, що кваліфікується за ч.1 ст.212 КК України, працівники слідчого управління фінансових розслідувань та оперативного управління спільно з митниками та працівниками управління захисту економіки (УЗЕ) Департаменту захисту економіки Національної поліції викрили протиправну діяльність громадян-фізичних осіб, які ввезли 15 автотранспортних засобів на територію області, без сплати акцизного податку, мита та інших платежів.

Понад рік кмітливі «бізнесмени» - громадяни України налагодили прибутковий бізнес з реалізації «елітних» авто за низькими цінами, які ввозилися з території Польщі, поза митним контролем. Серед «херсонських» сервісів були індивідуальні замовлення на іномарки TOYOTA LAND CRUISER, BMW, MERСEDES, а також продаж машин по запчастинам. За додаткову платню ділки допомагали виготовляти підроблені технічні паспорти та номерні знаки.

Так, під час обшуків були вилучені державні номерні знаки автомобілів, які перебували у розшуку, та спеціальне обладнання «код грабери», яке можливо використовувати для несанкціонованого відкриття транспортних засобів. Наразі, відповідні експертні служби проводять оцінку вартості вилучених автівок. За попередніми даними їх сумарна вартість становить понад 1,8 млн. гривень.

Досудове слідство у кримінальному провадженні здійснює слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області. Слідчі дії тривають.

Теги: авто
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости