На Херсонщині викрито газові махінації на 6 млн. грн.


8 мая 2017 года.

Нещодавно, Одеський апеляційний адміністративний суд підтримав позицію фіскального органу області та підтвердив херсонському бізнесмену донарахованих податків та штрафних санкцій майже на 6 млн. гривень.

Спеціалістами управління аудиту Головного управління ДФС у Херсонській області, на виконання ухвали слідчого судді в рамках кримінального провадження, було проведено документальну позапланову виїзну перевірку підприємства "А" щодо здійсненних ним господарських взаємовідносин із фігурантом провадження - підприємством „Б".

Встановлено, що вказані особи протягом 2012 - 2013 років створили фіктивну схему по придбанню природного газу, який нібито, використовувався покупцем виключно для власних потреб (виробництва електроенергії). "Задокументовано" отримання у грудні 2012 року та січні - лютому 2013 року 11857,522 тис.м.куб. природного газу.

Такі дії спритних бізнесменів призвели до ухилення від сплати грошових зобов'язань на 5,9 млн. гривень. Суд повністю погодився із доводами фіскалів - апелянтів щодо правомірності їх дій та підтвердив підприємству суму нарахованого грошового зобов'язання, а вимоги позивача - необґрунтованими. Тож підприємству доведеться сплатити податки та штрафні санкції.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости