На Херсонщині викрили підпільного сировара

На Херсонщині викрили підпільного сировара
11 сентября 2017 года.

На Херсонщині припинили незаконну діяльність підпільного цеху по виготовленню продуктів харчування з використанням обладнання для масового виробництва, повідомляє прес-служба ДФС.

У ході проведення спільної з представниками робочої групи Великоолександрівської РДА перевірки було встановлено факт виробництва молочних продуктів (сирів в асортименті та вершкового масла) без отримання дозвільних документів.

Підпільний цех був розташований у приміщенні колишньої тваринницької ферми. Продукція виготовлялася під виглядом однієї з відомих торгових марок без дотримання санітарних норм та реалізовувалася за готівкові кошти на території Херсонської й Дніпропетровської областей.

За результатами перевірки працівники оперативного управління фіскального відомства області на підприємця склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

Обладнання, сировина та готова продукція орієнтовною вартістю 200 тис. грн. вилучені та передані на відповідальне зберігання.

Теги: сир, цех
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости