На Херсонщині військові тренувалися відбивати атаку морського десанту умовного ворога

На Херсонщині військові тренувалися відбивати атаку морського десанту умовного ворога
2 июня 2021 года.

Навчання, під час яких українські військові запобігали захопленню опорних пунктів і висадці морського десанту, пройшли у Херсонській області недалеко від адміністративної межі з окупованим Кримом

Про це повідомляє  прес-служба Командування об'єднаних сил ЗС України.

Як повідомив командувач об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, за легендою маневрів підрозділи розвідки за кілька десятків кілометрів від узбережжя виявили корабельно-катерну групу умовного противника, що провела тактичне розгортання та наближається до місць висадки морського десанту.

"Наміром умовного противника було оволодіння опорними пунктами наших підрозділів і забезпечення висадки другої хвилі морського десанту", - зазначив командувач.

За сигналом тривоги було піднято всі необхідні сили та засоби. Вже на місці військовослужбовці швидко визначили точні координати кораблів і катерів задля нанесення удару.

"Першого удару умовному противнику завдали екіпажі гелікоптерів, які послідовно нанесли вогневе ураження кораблям ворожого десанту та створили сприятливі умови підрозділам десантно-штурмових військ за підтримки бронетранспортерів зайняти оборону вздовж берегової смуги", - наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Завершили тактико-спеціальні навчання дії малих броньованих артилерійських катерів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости