На Херсонщині відзначили найкращих легкоатлетів та тренерів 2016 року


14 февраля 2017 года.

10 лютого у спортивному залі Херсонського вищого училища фізичної культури під час урочистого відкриття чемпіонату Херсонської області серед юнаків та дівчат з легкої атлетики відбулося нагородження найкращих легкоатлетів та тренерів Херсонщини за підсумками 2016 року.

Найкращими було визнано учасників Олімпійських Ігор у Лондоні-2012 року та Ріо-2016 Андрія Проценка та Ірину Новожилову. У юніорській віковій групі нагороди здобули срібний призер чемпіонату світу серед юніорів Гліб Піскунов та учасник чемпіонату Європи з кросу Василь Газукін.

Окрім того, було відзначено й інших юних атлетів, 17 переможців та призерів чемпіонатів України серед юніорів та юнаків.

Найкращими тренерами було визнано Геннадія Зуєва, Владислава Піскунова, Едуарда Піскунова та Володимира Чертоляса. Окрім того, за вагомий внесок у розвиток легкої атлетики в області та з нагоди ювілею було відзначено президента Федерації легкої атлетики Херсона Семена Манахімова та директора ДЮСШ м. Скадовськ Віктора Кравця.

Нагородження проводила Федерація легкої атлетики Херсонської області за підтримки обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости