На Херсонщині відновлює роботу мобільний сервісний центр МВС


22 июля 2020 года.

Вже цього тижня мобільний сервісний центр МВС відновлює роботу та вирушає до населених пунктів Херсонщини, де відсутні стаціонарні територіальні сервісні центри МВС: 23 липня - смт Верхній Рогачик, 24 липня - смт Велика Лепетиха. Громадяни зможуть отримати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб, обміняти посвідчення водія, отримати міжнародне посвідчення водія, подати запит на отримання довідки про відсутність судимості.

Мобільний сервісний центр МВС, оснащений сучасним обладнанням, виїздить в різні куточки Херсонщини, аби надати громадянам послуги якомога ближче до місця їх проживання.

Як замовити виїзд МСЦ? Зверніться до органу місцевого самоврядування з відповідною заявою щодо необхідності отримання сервісної послуги МВС. На підставі вказаних заяв орган місцевого самоврядування формує та надсилає запит на виїзд МСЦ саме до вашого населеного пункту.

Подальший графік курсування, часи роботи мобільного сервісного центру МВС та інтерактивну карту маршрутів можна переглянути на сайті hsc.gov.ua в розділі «Мобільні СЦ».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости