На Херсонщині відкрили ще один сервісний центр МВС нового зразка


7 декабря 2018 года.

5 грудня у Великій Олександрівці презентовано четвертий в регіоні оновлений сервісний центр МВС. У ньому громадяни можуть швидко та зручно отримати послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо.

Статистика свідчить, що протягом року адміністратори сервісного центру МВС у Великій Олександрівці надають громадянам більше двох тисяч реєстраційно-екзаменаційних послуг, видають близько п'ятисот довідок про відсутність судимості.

Сервісні центри МВС нового зразка працюють за принципом «єдиного вікна» та екстериторіальності. Прозорі та відкриті офіси оформлені в єдиному візуальному стилі та обладнані сучасним технологічним устаткуванням. Центри об'єднує інклюзивність, зони буккросингу та дитячі куточки.

На сьогодні в регіоні вже чотири сервісні центри МВС працюють у новому форматі: в Херсоні, Генічеську, Новій Каховці та Великій Олександрівці. До кінця цього року планується оновити останній - п'ятий сервісний центр МВС в Голій Пристані.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости