На Херсонщині відкрили нову сонячну електростанцію


28 / 09 / 2017

27 вересня відбулось урочисте відкриття Трифонівської сонячної електростанції у Великоолександрівському районі Херсонської області, повідомляє прес-служба ОДА.

Реалізація проекту відбувалась в рамках реалізації меморандуму між ОДА та компанією ДТЕК.

Під час екскурсії гостям показали у дії перше в області «сонячне дерево», від енергії якого можна підзарядити гаджети. Воно слугуватиме, як вуличне освітлення на станції.

Компанія та керівництво району також підписали Меморандум, відповідно до якого в 2017 році компанія зобов'язується інвестувати в розвиток інфраструктури с. Трифонівка 400 тисяч гривень. Грант буде використаний для капітального ремонту системи водозабезпечення села. «Від ідеї до реалізації проекту пройшло менше року. Багато в чому це стало можливим завдяки сприятливому інвестиційному клімату, створеному в регіоні, сприянню керівництва області і району», - прокоментував під час виступу на заході директор Трифонівської СЕС Іван Лях.

Довідково. Трифонівська СЕС потужністю 10 МВт була побудована в рекордні терміни - за п'ять місяців. Наразі станція генерує «зелену» електроенергію та відпускає в Об'єднану енергетичну систему України. На станції встановлено 37 тисяч сонячних панелей виробництва китайської компанії JA Solar. Щорічний обсяг генерації станції становитиме 11-12 млн КВт?год. Цього достатньо для забезпечення електрикою третини Великоолександрівського району або 4-х тисяч домогосподарств.  

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости