На Херсонщині відбувся семінар щодо трудової міграції та торгівлі людьми


20 апреля 2017 года.

Днями в Соціально-психологічному тренінговому центрі Цюрупинського центру зайнятості відбувся семінар «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми» для зареєстрованих безробітних, за участю соціальних партнерів - фахівця із соціальної роботи Центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Олешківської районної державної адміністрації - Васильєвої Катерини.

Мета заходу - розширення уявлення та поглиблення розуміння причин і наслідків безробітних про трудову міграцію, торгівлю людьми та експлуатацію дитячої праці.

Торгівля людьми, на жаль, сьогодні залишається поширеним явищем, вона є злочином, що грубо порушує права людини. Використовуючи економічні негаразди, високий рівень безробіття (особливо серед жінок) та недосконалість правового захисту, злочинці створили досить добре організовану мережу з переправи українських громадян, особливо громадянок, за кордон з метою працевлаштування.

За даними ООН, людей продають у рабство в 127 країнах світу. В 11 держав відмічених «дуже високий» рівень активності викрадачів людей, серед них - Росія, Україна, Білорусь, Молдова тощо. Щороку до тенет работоргівців потрапляє близько 225 тис. людей. Уряди країн світу вживають заходи з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги потерпілим. Однак, незважаючи на значну кількість інформації стосовно цього явища у засобах масової інформації та підвищення обізнаності серед широкого загалу, є багато осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Учасники семінару отримали інформацію про форми торгівлі людьми, методи вербування та експлуатації людини, небезпечні випадки працевлаштування за кордоном та реалії, з якими стикаються трудові мігранти. Також, дізнались про порядок в'їзду-виїзду громадян України за кордон, легальне та нелегальне працевлаштування, консульський захист людей, корисні поради для тих, хто зібрався за кордон та контактні дані Міжнародних організацій по протидії торгівлі людьми.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости