На Херсонщині відбувся чемпіонат з кайт-флаїнґу


13 мая

9-12 травня 2021 р. вже вдруге відбувся Чемпіонат Херсонської області з кайт-флаїнґу. Регіональні змагання пройшли на кількох локаціях в Херсоні, Нижніх Сірогозах та Генічеську.

27 учасників боролися у п'яти змагальних і п'яти вікових категоріях. Абсолютним чемпіоном Херсонщини з кайт-флаїнґу другий рік поспіль став Микита ВАРЕНИК з Херсона (юніори). Ще 14 призерів обласних змагань продовжать боротьбу на Чемпіонаті України з кайт-флаїнґу наприкінці серпня.

Організатором Чемпіонату Херсонської області з кайт-флаїнґу 2021 вдруге стала Альона КОМПАНІЄЦЬ - виконавчий секретар Української Асоціації Повітряних Зміїв, Чемпіонка Світу - 2018. Головним суддею Чемпіонату за традицією виступив херсонець Павло Шмулевич, президент Асоціації, Чемпіон Світу - 2018.

До суддівської колегії увійшли запрошені фахівці - Юлія Ткаченко, кайт-флаєрка з Ізраїлю, та Олександр Мєшков, кандидат технічних наук, учитель фізики Херсонського фізико-технічного ліцею.

Херсонська регіональна першість вже традиційно відкрила серію обласних змагань, яка проводитиметься Асоціацією впродовж літа 2021 року у 12-17 регіонах нашої країни (залежно від умов карантину).

А вже 30 травня Херсон прийматиме перший Кубок України з кайт-флаїнґу, на якому за «командне золото» змагатимуться клуби Української Асоціації Повітряних Зміїв з семи областей.

Довідка. Українська Асоціація Повітряних Зміїв (УАПЗ) була заснована в серпні 2017 року організаторами та активними учасниками першого в історії України Міжнародного фестивалю повітряних зміїв Tryhutty IKF 2017.

УАПЗ - перша і єдина організація, яка представляє всю Україну на міжнародному рівні у галузі повітряних зміїв. Нині до УАПЗ входять як місцеві клуби (команди), так й окремі кайт-флаєри з усіх регіонів України (крім Луганщини), закордонні українці та навіть іноземні майстри. УАПЗ є юридичною особою, має статус всеукраїнської молодіжної громадської організації.
Мета УАПЗ - промоція кайт-флаїнґу в Україні через спортивні змагання, конкурси, майстер-класи, розробку власних моделей повітряних зміїв, регіональні івенти та міжнародні фестивалі, а також презентація України на міжнародному рівні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости