На Херсонщині відбувся чемпіонат області з волейболу пляжного


04 / 07 / 2016

29-30 червня 2016 року у м. Нова Каховка на волейбольному майданчику міського пляжу пройшов чемпіонат області з волейболу пляжного серед юнаків 1999 року народження та молодше, який проводився з метою підготовки юних пляжників Херсонської області до участі в чемпіонаті України, який проходитиме 7-10 липня в місті Херсоні.

Незважаючи на погодні умови у змаганнях, як і передбачалося, взяли участь 4 команди з Цюрупинського району, 2 команди з Голопристанського району та 5 команд, які представляли місто Нову Каховку.

Змагання проводилися за системою до 2-х поразок.

Найкращий результат серед наших команд показали пари пляжників Бойко Євгеній і його партнер харків'янин Яковлєв Борис та Бойко Олександр зі своїм партнером з Цюрупинського району Кравченком Денисом. Вихованці Новокаховської ДЮСШ (директор П. Бойко) брати Бойко грали в парах з іншими партнерами, з якими і будуть виступати цього року на чемпіонаті України.

Протягом двох ігрових днів Бойко Олександр та Кравченко Денис на своєму шляху обіграли команду Цюрупинського району Джуль/Дудченко та команду Голопристанського району Шевчук/Кротко, які, до речі, стали переможцями чемпіонату. А в півфіналі Олександр та Денис зустрілися з Бойко Євгенієм та Яковлєвим Борисом, які протягом змагань обіграли команду з Голопристанського району Маслакай/Рульов, поступилися пляжникам Путренко/Коваленко, а за вихід до півфіналу здолали команду Джуль/Дудченко з Цюрупинського району.

Перша півфінальна гра була досить принциповою, адже вперше чемпіони України - брати Бойко визначали між собою сильнішого. У підсумку гра завершилася перемогою пари Бойко/Яковлєв.

Друга півфінальна гра між командами Путренко/Коваленко та Шевчук/Кротко завершилася перемогою пляжників з Голопристанського району.

У грі за 3 місце відповідно зустрілися команди Бойко Олександр/Кравченко Денис та Путренко Антон/Коваленко Євгеній. У напруженій боротьбі Бойко/Кравченко здолали своїх суперників.

У фінальній грі між собою сильнішого визначали Бойко Євгеній/Яковлєв Борис та Шевчук Сергій/Кротко Віктор. Незважаючи на те, що Євгеній 2005 року народження та Борис 2003 року народження поступалися суперникам не лише у зрості, а й у віці (Сергій та Віктор 1999 року народження), вони зуміли нав'язати суперникам боротьбу, хоча і поступилися у підсумку з рахунком 0:2.

За підсумками змагань ІІІ місце посіла пара Нова Каховка/Цюрупинський район у складі Бойко Олександра та Кравченко Дениса, ІІ місце виборола команда Нова Каховка/Харків Бойко Євгеній та Яковлєв Борис, а переможцями чемпіонату стали юнаки з Голопристанського району Шевчук Сергій та Кротко Віктор.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради. Про це повідомляється на сайті управління молоді та спорту Херсонської ОДА.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости