На Херсонщині відбувся 6 відкритий обласний турнір з бочче

На Херсонщині відбувся 6 відкритий обласний турнір з бочче
30 ноября 2021 года.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю на Херсонщині відбувся шостий відкритий обласний турнір з бочче. Херсонська область одна з перших в Україні, де почали активно розвивати цей особливий вид спорту. Наразі в секції з бочче Дитячо-юнацької спортивної школи ХМР займається 17 дітей з тяжкими порушеннями опорно-рухового апарату. І ми вже маємо значні здобутки.

Так, три жителя області стали представниками національної збірної. А на цьогорічному чемпіонаті України наші спортсмени вибороли 5 нагород: І місце Солдатов Євген, ІІ місце Кульбікаєв Олександр, ІІІ пара Коненко Наталія, Богинській Віктор, ІІІ місце в команді з Волинською областю Кравченко Світлана. Окрім цього, Коненко Наталія з м. Каховка, зараз перебуває на Чемпіонаті Європи в Іспанії.

Сьогодні ж змагатися за першість до обласного центру приїхали майже 30 учасників. Це, зокрема, спортсмени з м. Таврійськ, с. Стара Збур'ївка, Білозерського району та м. Херсон. 10 з них - люди з обмеженими фізичними можливостями (на візочках).

Довідково: Бочче - паралімпійський вид спорту для людей з найтяжчими порушеннями опорно-рухового апарату. Це спортивна гра на точність, яка поєднує в собі такі види спорту, як більярд, керлінг і боулінг.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости