На Херсонщині відбулись футбольні зустрічі місцевих команд


21 июня 2016 года.

20 червня 2016 року в м. Скадовську о 10.00 на стадіоні «Колос», в смт Білозерка о 14.00 на стадіоні «Харчовик» та у м. Бериславі о 18.00 на стадіоні «Машинобудівник» відбулись футбольні зустрічі місцевих команд з командою легенд українського футболу - ветеранами збірних команд Радянського Союзу та України, учасниками чемпіонатів світу і Європи.

Серед зіркових гостей - Анатолій Дем'яненко, Іван Яремчук, Віктор Хлус, Артем Яшкін та інші майстри українського футболу.

У м. Скадовську учасників та глядачів матчу привітали голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик. Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв запевнив, що обласна влада перейматиметься розвитком спортивної інфраструктури на Херсонщині.

У смт Білозерка з привітальними словами до спортсменів і гостей зустрічі звернулись голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова обласної ради Андрій Путілов та голова Білозерської районної державної адміністрації Віктор Романов.

«Побачити легенди українського спорту не по телевізору, а на футбольних полях у невеликих містах Херсонщини - дуже важливо для прихильників футболу», - відзначив голова обласної ради. Він також нагадав, що на Херсонщині проходить Кубок по футболу, в якому беруть участь сільські, шкільні та дворові команди. «Дуже вірю, що ці хлопчаки в майбутньому стануть зірками футболу і будуть перемагати на чемпіонатах Європи», - відзначив Андрій Путілов.

У м. Бериславі присутніх вітали заступник голови обласної ради Віталій Булюк, начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Юрій Семченко, голова Бериславської районної ради Володимир Коновалов, Бериславський міській голова Олександр Шаповалов та заступник голови Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер.

У м. Скадовську зустріч закінчилася з рахунком основного часу 3:3 та 5:4 по пенальті на користь збірної команди Скадовського району.

У смт Білозерка з рахунком 4:1 перемогла команда легенд українського футболу. Незважаючи на те, що збірна Білозерського району поступилася гостям, футбольне свято вийшов видовищним і не без приємних сюрпризів. Найактивніші вболівальники пішли додому не з порожніми руками. Голова обласної ради Андрій Путілов та губернатор Андрій Гордєєв вручили їм призи - футбольні м'ячі.

У м.Бериславі основний час матчу закінчився з рахунком 3:3, а по пенальті 10:9 перемогу святкували ветерани українського футболу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости