На Херсонщині відбудеться Таврійський Туристичний Конгрес


17 мая

З 20 по 22 травня на Херсонщині проходитиме VІІ Таврійський Туристичний Конгрес. Це ключова подія в сфері туризму на Півдні Таврії ось уже восьмий рік поспіль. Саме тут провідні спікери розповідають про розбудову систему для звершень у сфері туризму в громадах області.

На учасників заходу очікує:

  • найкращі спікери і експерти з найвпливовіших інституцій.
  • півтора дня практичного тренінгу, де ви в команді створите власний туристичний партнерський сталий економічно-перспективний продукт.
  • веселе і захоплююче роуд-шоу по майже всім локаціям туристичної Херсонщини.

Зокрема, на Конгресі очікується підписання меморандумів про співпрацю між декількома територіальними громадами з розвитку туристичного кластера "Соляна дорога", туристичні об'єкти якого презентують під час Конгресу.

Для кого цей захід?

У Конгресі візьмуть участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування, територіальних громад, засобів масової інформації, туристичного бізнесу, активні громадські діячі та організації для обговорення актуальних питань міжрегіонального співробітництва щодо розвитку туристичної галузі регіону.

ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ: акредитуватися на участь в VІІ Таврійському Туристичному Конгресі та дізнатися більш детальну інформацію про захід можна за номером телефону: 0959460158 Вікторія.

Якщо ви хочете на власні очі побачити, що найкраще має туристична Херсонщина, запрошуємо до участі в VІІ Таврійському Туристичному Конгресі!

Додамо, що захід організовано Херсонською облдержадміністрацією, Новокаховською міською територіальною громадою та Агенцією регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости