На Херсонщині учасники АТО отримали у власність 794 земельні ділянки


13 января 2017 года.

У Херсонській областіь учасники АТО завершили процес оформлення у власність 794 земельних ділянок з різним цільовим призначенням, повідомляє сайт ОДА. Проекти землеустрою затверджені на земельні ділянки загальною площею 692 гектари. Найбільшу кількість земель військовим надали у місті Херсоні (251 ділянка на 86,4 га), Білозерському (74 ділянки на 78,45 га), Чаплинському (71 ділянка на 128,2 га) районах.

Крім того, загалом в Херсонській області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 2948 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність понад 2,8 тисяч гектарів. Найбільшу кількість дозволів на розроблення земельної документації на Херсонщині отримали учасники АТО у Генічеському (356 - на площу 127,96 га), Білозерському ( 374 - на площу 276,4 га) та Скадовському (241 - на площу 93,91 га) районах та у місті Херсоні (329 - на 152,2 га).

Для задоволення потреб учасників АТО на території області зарезервовані та залишаються вільними ще понад 4,6 тис. га земель різного цільового призначення, з яких трохи більше, ніж 3,7 тис. га - землі сільськогосподарського призначення державної власності та близько 931 га - землі комунальної власності в межах населених пунктів.

Довідково.

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз'яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

Теги: земля
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости