На Херсонщині у власність учасникам АТО відведуть понад 1 800 гектарів земель


06 / 09 / 2016

З моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею на Херсонщині фахівці землевпорядної служби області отримали від учасників АТО 1 403 заяви про одержання земельних ділянок. Дозволи на розроблення землевпорядної документації надано 1 260 із них на загальну площу понад 1 800 гектарів. Учасники АТО завершили процедуру оформлення та вже отримали у власність 286 земельних ділянок загальною площею понад 416 гектарів.

Упродовж серпня до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надійшло 95 клопотань від військовослужбовців - учасників АТО про одержання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Дозволи на розроблення землевпорядної документації одержали 86 військових на загальну площу 146 гектарів. Наразі 42 земельні ділянки загальною площею 73,1 га вже оформлено у власність.

Землевпорядники Херсонщини зарезервували для потреб учасників АТО ще 108 га землі у Великоолександрівському, Новотроїцькому, Голопристанському та Великолепетиському районах. З детальною інформацією про зарезервовані земельні ділянки можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

Теги: земля
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости