На Херсонщині у курортних містах від COVID-19 вакцинуватимуть всіх охочих


10 июня 2021 года.

Наступного тижня на Херсонщині буде відкрито чотири додаткові пункти вакцинації у курортних містах, де щеплення проти COVID-19 зможуть зробити всі охочі. Про це повідомив директор обласного департаменту здоров'я Віктор Короленко.

"Додаткові пункти вакцинації відкриють у Генічеську, Скадовську та Новій Каховці. І наразі вирішується питання, де облаштуємо ще один - у Голій Пристані чи Бериславі", - сказав Короленко.

Також, за його словами, з 8 червня розпочалася вакцинація працівників баз відпочинку у Скадовську, Генічеську, Голій Пристані та Каланчаку.

В області відкрили і 6 пунктів вакцинації для людей, які перетинають КПВВ "Чонгар" і "Каланчак". Тут можуть вакцинуватися усі охочі жителі окупованого пів острову, якщо вони мають паспорт громадянина України.

"Вже є непоодинокі випадки, коли наші земляки приїздили з Криму для проходження вакцинації на контрольному пункті в'їзду-виїзду", - каже Віктор Короленко.

Загалом на Херсонщині відкрито понад 180 пунктів щеплення проти COVID-19 та функціонує 11 мобільних бригад. В області вже використано 43 693 дози вакцин Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости