На Херсонщині у 2021 році 85 осіб «докупили» страховий стаж для призначення пенсії


23 июня

Упродовж січня-травня 2021 року на Херсонщині можливістю «докупити» страховий стаж для призначення пенсії скористались 85 осіб.

Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Слід зазначити, що страховий стаж - це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі, не меншій за мінімальний страховий внесок.

З метою збільшення страхового стажу для громадян за договорами про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування передбачена можливість:

  • одноразової сплати особою єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року). Сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2;
  • сплати єдиного внеску, протягом строку, визначеного в договорі, на період не менше одного року.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости