На Херсонщині ТВК підробила підсумковий протокол - поліція розслідує справу

На Херсонщині ТВК підробила підсумковий протокол - поліція розслідує справу
3 ноября 2020 года.

До Нацполіції у Херсонській області звернувся керівник однієї з політичних партій, яка брала участь у місцевих виборах. Чоловік повідомив, що у Бехтерській територіальній виборчій комісії підробили підсумковий протокол. Ведеться слідство.

Про це повідомляє поліція Херсонської області.

«У своєму зверненні заявник вказав, що у підсумковому протоколі ТВК кількість голосів, набраних однією з політичних сил, більш ніж удвічі перевищує сумарну кількість голосів за цю партію, вказаних у результатах, отриманих дільничними виборчими комісіями. Тобто територіальна виборча комісія завищила результати голосування на користь певної партії», - розповів заступник начальника поліції Херсонщини Микола Вербицький.

Згідно із законодавством такі дії містять ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.158-3 Кримінального кодексу України «Підробка виборчої документації, включення до виборчої документації завідомо недостовірних відомостей».

Наразі поліцейськими проводяться необхідні слідчі дії у рамках відкритого за цією статтею кримінального провадження.

Винні можуть бути покарані позбавленням волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю на строк п'ять років.

Теги: твк
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости