На Херсонщині туристи залишили 1,5 мільйона гривень


26 июля 2019 года.

За інформацією спеціалістів управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 20.07.2019 надходження туристичного збору від юридичних та фізичних осіб складають 1,5 млн. гривень. Це майже втричі або на 948 тис. грн. перевищує показники на відповідну дату минулого року.

Лідерами «туристичних» перегонів утримуються місцеві громади Голопристанського та Генічеського районів, які зібрали 507 тис. грн. та 395 тис. грн. туристичного збору. Доходи громад районів зросли майже втричі або на 316 тис. грн. та 283 тис. грн. відповідно до показників минулорічного періоду.

Рекордсменом по динаміці надходжень туристичного збору залишається Каланчацький район. Відрахування податкових агентів на території курортної зони склали 41 тис. грн., порівняно із 2,5 тис. грн. туристичного збору січень - липень 2018 року. Туристи, які відпочивали у Скадовському районі, сплатили на 50 тис. грн. більше ніж торік, або 96 тис. грн. туристичного збору.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости