На Херсонщині триває процес передачі громадам земель сільгосппризначення


14 декабря 2020 года.

Ще 17 територіальних громад області отримали у комунальну власність землі сільгосппризначення за межами населених пунктів. Тепер самостійно розпоряджатися цим важливим для розвитку ресурсом зможуть Білозерська, Дар'ївська, Чорнобаївська, Великолепетиська, Рубанівська, Калинівська, Генічеська, Бехтерська, Голопристанська, Іванівська, Нововоронцовська, Новоолександрівська, Верхньорогачицька, Великоолександрівська, Скадовська, Нижньосірогозька і Херсонська громади.

«Одна з найпозитивніших змін в контексті впровадження реформи децентралізації - перезавантаження системи земельних відносин та побудова нової європейської системи управління у вказаній сфері. Я впевнений, що органи місцевого самоврядування зможуть раціонально використати передані їм землі», - наголосив т.в.о. голови облдержадміністрації Сергій Козир.

Варто зазначити, що Головне управління Держеокадастру області вже передало з державної у комунальну власність землі 31 територіальній громаді. Окрім того, до кіця року місцеві органи влади отримають понад 140 тисяч гектарів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости