На Херсонщині своє право на освіту змогли реалізувати 1820 дітей-переселенців

На Херсонщині своє право на освіту змогли реалізувати 1820 дітей-переселенців
14 апреля 2015 года.

На сьогоднішній день в Донецькій області знаходиться близько 18 тисяч випускників, з яких 5 тисяч - на підконтрольній бойовикам території. У Луганській області всього налічується близько 9,5 тисяч випускників. Три тисячі з них - на території так званої "ЛНР". Ніяких окремих пільг для випускників з Криму та зони АТО не буде.

Проте для школярів-переселенців в цьому році максимально спрощена підсумкова атестація. Так, на відміну від минулих років, ДПА буде проведена у формі звичайної контрольної роботи.

Школярі, які хочуть отримати атестат українського зразка, повинні були перейти на дистанційне навчання у школах України. Список таких шкіл Міністерство освіти розмістило у себе на сайті. Він містить близько двох тисяч освітніх установ, однак у Міністерстві стверджують, що навчатися дистанційно можна в будь-який з 16 тисяч шкіл України.

Як повідомив начальник управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Євген Криницький, в Херсонській області своє право на освіту змогли реалізувати 1820 дітей-переселенців.

У загальноосвітніх навчальних закладах навчається 1089 учнів. Дитячі садки відвідує 277 маленьких переселенців. У профтехучилищах навчається 30 осіб і 424 вчаться у вищих навчальних закладах.

З АР Крим до шкіл Херсонщини перевелися 365 дітей, 1080 з Донецької та 375 з Луганської областей.

Управлінням освіти і науки працевлаштовано 18 вчителів-переселенців.

Публікацію було створено в рамках проекту «Проведення громадського моніторингу забезпечення права на освіту внутрішньо переміщених осіб».

Метою проекту є впровадження через мережу громадських аудиторів комплексної системи громадського моніторингу забезпечення право на освіту внутрішньо переміщених осіб в Запорізькому та Херсонському регіонах, що здійснюється Запорізькою міською молодіжною громадською організацією «СТЕП» та Херсонською обласною громадською організацією «Агенція громадської журналістики «Міст» за підтримки Програми «Демократична практика» Міжнародного фонду "Відродження".

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости