На Херсонщині створять умови для проходження ЗНО випускників з Криму


25 апреля 2014 года.

В сесійній залі обласної ради відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, що проходило під керівництвом Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілії Гриневич та за участі заступника Міністра освіти і науки України Павла Полянського.

Участь у роботі засідання взяли й депутати обласної ради.

Темою засідання було визначено освіту в сільській місцевості, кризові тенденції в ній та шляхи їх подолання.

За словами голови ОДА Юрія Одарченка, багато учбових закладів саме у сільській місцевості не мають стовідсоткової заповненості учнями, а тому неодноразово порушувалося питання скорочення таких закладів.

«Подібні речі не мають бути допущені, - наголосив голова облдержадміністрації. - Ми прагнемо не лише зберегти мережу сільських закладів освіти, а й розвинути її».

У свою чергу, Лілія Гриневич підтримала Юрія Одарченка, та вказала на те, що Херсонщина - одна із тих областей, де переважає кількість сільських територій.

На переконання Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, варто реформувати середню освіту в селах, та «вирівняти шанси випускників міських і сільських шкіл».

 Наголошувалося і на необхідності створення Центру оцінювання якості освіти у м.Херсоні, щоб діти з півострова Крим змогли пройти зовнішнє незалежне оцінювання на території України та продовжити тут навчання.

Теги: зно
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости