На Херсонщині спостерігається позитивна динаміка надходжень до місцевих бюджетів


18 марта 2017 года.

Про це розповів 15 березня в.о. заступника голови ОДА Дмитро Бутрій на нараді з головами райдержадміністрацій, об'єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення, повідомляє прес-служба ОДА.

«За січень - лютий поточного року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло платежів у сумі 502,7 млн грн, що складає 129,4 відсотка до плану на цей період. Приріст надходжень до загального фонду проти січня - лютого минулого року склав 48,7 відсотка або 164,7 млн грн», - зазначив Дмитро Бутрій.

Також він повідомив, що спостерігається динаміка збільшення надходжень й по основним податкам і зборам, які зараховуються до місцевих бюджетів. Так, по податку на доходи фізичних осіб досягнуто зростання надходжень проти минулого року на 57,2 відсотків, або 9,5 млн грн, по платі за землю - на 17,3 відсотка або 8,5 млн грн, по акцизному податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів - на 2,9 відсотка або 1,0 млн грн.

Незважаючи на позитивну динаміку надходжень, в.о. заступника голови ОДА звернувся до голів райдержадміністрацій, ОТГ та міських голів з проханням систематично здійснювати моніторинг надходжень податків і зборів у розрізі місцевих бюджетів та видів платежів: «Усі випадки зниження темпів надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року необхідно аналізувати та вживати заходів щодо їх усунення».

Також він звернув увагу керівників, що постановою Кабінету Міністрів України від 08 лютого 2017 року № 96 затверджено порядок зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування. Цим порядком передбачено щоденний розподіл частини акцизного податку з пального між бюджетами місцевого самоврядування відповідно до визначеної частки. «Таким чином, найближчим часом місцеві бюджети зможуть отримувати цей фінансовий ресурс», - додав він.

 

Теги: бюджет
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости