На Херсонщині сільськогосподарські землі передані в комунальну власність ще 10 громадам


1 декабря 2020 года.

На Херсонщині продовжується передача земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність територіальним громадам, розпочата минулого тижня. 

Сьогодні в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області за актами приймання-передачі отримали довгоочікувані землі голови ще 10 громад: Бериславської , Милівської, Тягинської громад Бериславського району, Зеленопідської територіальної громади Каховського району, Високопільської територіальної громади Високопільського району, Великокопанівської та Виноградівської громад Олешківського району, Асканія-Нова селищної, Присиваської та Хрестівської громад Чаплинського району.

Загальна площа переданих земельних ділянок склала 17364,1217 га.

Нагадаємо: минулого тижня перші 10 територіальних громад отримали у комунальну власність майже 6,8 тис. га.

Усього до кінця 2020 року у комунальну власність територіальних громад Херсонщини буде передано понад 140 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності.

З переліком земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які передані у комунальну власність, можна ознайомитися на сайті Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області у розділі «Передача земель громадам».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости