На Херсонщині шукають медиків для мобільного шпиталю

На Херсонщині шукають медиків для мобільного шпиталю
18 / 10 / 2021

На Херсонщині, що наразі перебуває у червоній зоні епіднебезпеки, для роботи в мобільному шпиталі для лікування хворих на COVID-19 наразі комплектують бригади медиків.

Про це на брифінгу заявив, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу, заступник голови ОДА Микола Якименко.

«На даний час ми маємо повністю забезпечити медичні бригади фахівцями, і тоді медичний шпиталь виїде до нас миттєво», - сказав Якименко.

За його словами, мобільний шпиталь мають обслуговувати чотири бригади медиків.

Він також зазначив, що для доїзду в регіон вантажівок із обладнанням для мобільного шпиталю потрібно 14 годин, а безпосередньо для його розгортання - дві доби.

Читайте також: У Херсоні COVID-лікарні заповнені майже на 100%, хворих везуть в інші міста - мерія
Наразі на Херсонщині для лікування хворих на COVID-19 затверджено 5 лікарень першої хвилі, в яких розгорнуто 952 ліжка, та 6 лікарень другої хвилі, в яких розгорнуто 1 067 ліжок.

Як повідомляв Укрінформ, на Херсонщині медичні заклади, які надають допомогу хворим на COVID-19, заповнені більш ніж на 72%. При цьому є лікарні, де зайняті всі ліжкомісця, зростає й потреба у медичному кисні. За інформацією мерії Херсона, міські лікарні, які приймають хворих на СOVID-19, заповнені майже на 100%, тож розпочалися госпіталізації херсонців до сусідніх населених пунктів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости