На Херсонщині розпочнуть друк літературно-краєзнавчого журналу


21 февраля 2018 года.

Громадська краєзнавча ініціатива Danparstadt започатковує у 2018 році видання однойменного щоквартального літературно-краєзнавчого журналу, що має стати майданчиком для публікації художніх, публіцистичних та наукових краєзнавчих текстів присвячених Херсонщині та Південній Україні.

Приймаються матеріали до першого (здвоєного літо-осінь) номера, презентація якого очікується наприкінці літа 2018 року. Прийом матеріалів у номер закінчується 15 липня (і починається прийом матеріалів у наступний).

Прозові та поетичні художні твори (обсягом до 100 000 друкованих знаків з пробілами), авторські есеї та нариси (обсягом до 40 000 друкованих знаків з пробілами), наукові дослідження з історичної чи літературознавчої тематики (обсягом до 40 000 друкованих знаків з пробілами) приймаються у будь-яких текстових редакторах ВИКЛЮЧНО українською мовою та ВИКЛЮЧНО на електронну адресу eusebiustalpa@gmail.com (Громадська ініціатива Danparstadt). У разі виникнення будь-яких запитань просимо звертатися за вказаною адресою.

Матеріали публікуються безкоштовно і без будь-яких попередніх застережень, окрім матеріалів, що порушують чинне законодавство України або не відповідають ознакам науковості (для історичних та літературознавчих досліджень).

Журнал видаватеметься і розповсюджуватиметься в електронному форматі, але можливий також друк паперового примірника на замовлення автора (вартість кожного друкованого примірника сплачуватиметься відповідно до собівартості друку і залежатиме від обсягу номеру).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости