На Херсонщині різко впали темпи вакцинації від COVID-19


27 мая 2021 года.

На Херсонщині фактично призупинено процес вакцинації населення від COVID-19. Показники щеплень знизились з двох тисяч за добу до відмітки меншої за сто. Це вказує на відсутність вакцини в медичних закладах області.

За оперативними даними Департаменту охорони здоров'я Херсонської ОДА вчора щеплення отримали всього 63 особи. З них 33 жінки та 30 чоловіків, повідомляє Online НК.

Вакцинація відбувалась тільки в обласному центрі. До районних мобільних бригад та амбулаторних постів вакцина не поступала. Сьогодні теж ситуація не визначена. Ніяких розпоряджень від керівництва Департаменту охорони здоров'я на отримання вакцини на місця не надходило.

Як повідомила виданню Суспільне координаторка вакцинальної кампанії в області Тетяна Карчевич, на 25 травня в області залишилось 245 доз вакцини проти COVID-19. До кінця доби Херсонщина отримає 2 320 доз "CoronaVac", а нова партія вакцини "Pfizer" надійде наприкінці травня.

Тож наразі в області використано 33 221 дозу вакцин Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости