На Херсонщині рашисти знімають фільми про “порятунок” українців

На Херсонщині рашисти знімають фільми про “порятунок” українців
29 / 04 / 2022

На Херсонщині російську окупаційні війська взялися "рятувати" місцеве населення від голоду та інформаційної блокади. Саме про це вони і знімають свої пропагандистські фільми, які розповсюджують на російських каналах.

Українці, які проживають там, наголошують - все брехня. Насправді нашу гуманітарну допомогу росіяни розстрілюють та блокують, а потім беруться роздавати людям свою. Всі деталі життя на Херсонщині читайте у матеріалі Новини.LIVE

Розповідь місцевого жителя

Їздив я на три дні в Херсон. Проїхав 27 блокпостів кримською трасою і на кожному зупиняють, перевіряють документи, мобільні телефони. Так само і в Херсоні є мобільні блокпости, які переміщуються містом, та перевіряють документи та телефони в кого їм заманеться. Я не ризикував, довелося все почистити та видалити.

Те, що люди на машинах були розстріляні - так, факти є. У самому Херсоні я бачив свіжу розстріляну машину, на дорогах теж. По дорозі з мого села розстріляно три військові машини, їх потім спалили. У перший тиждень там були двохсоті і їх уже поховали.

А ще я бачив кінорепортаж, фільм зняли про наше село. Розповідають, що українська влада нас кинула, нічого не привозить. Те, що до нас гуманітарка не доїжджає, то це так. Але ж це самі рашисти і блокують її, а потім привозять свою.

А картинку показують так, ніби про нас всі забули, а ми ніби потребуємо допомогу і від них отримуємо.На відео є жіночка, яка розповідає, що немає ніяких ліків. То ця жінка вже як 20 років не просихає, вона алкозалежна. І таких там багато людей на відео. Вони знали кого знімати. Тим людям аби зранку заробити, щоб ввечері пропити.

Голоду у нас немає. Якщо треба поїхати кудись за продуктами, то сідають на таксі чи автобус і їдуть в сусіднє село. Витратиш 100 грн на дорогу і закупишся на місяць уперед. Я так роблю весь час.

Інформаційного вакууму, про який вони кажуть, у нас теж немає. Супутникове телебачення ловить. А от провідні антени вони блокують, українські телеканали не працюють, рашисти показують свою пропаганду. Інтернет у нас доступний, мобільний зв'язок є. Вони показують кіно так, як вигідно їм. Більше додати нічого.

 

 

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости