На Херсонщині прокуратура вилучила у браконьєрів риби на 500 тис. грн.


13 апреля 2017 года.

Завдяки спільним злагодженим діям працівників органів прокуратури Херсонської області, Національної поліції та Служби безпеки України в області, інших правоохоронних та контролюючих органів ведеться наступальна робота із забезпечення охорони водних біоресурсів, протидії браконьєрству та іншим порушенням правил рибальства у водоймищах Херсонщини. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Так, з початку 2017 року все частіше виявляються факти незаконного зайняття рибним або іншим водним добувним промислом. На цей час у провадженні правоохоронних органів перебуває 11 кримінальних проваджень відносно недоброчесних рибалок, які своїми незаконними діями нанесли неоціненні збитки водним ресурсам Херсонщини та державі в цілому.

У браконьєрів було вилучено понад 11 тис. особин риб та креветку на загальну суму близько 500 тис. грн. Окрім незаконного улову, у браконьєрів відібрано понад 600 м сіток, 29 ятерів, 3 човни та 2 автомобілі. Незаконний вилов передано для подальшої реалізації та повернення коштів в бюджет.

Правоохоронні органи Херсонщини і надалі приділятимуть увагу питанням з виявлення та припинення незаконної діяльності щодо вилову риби та інших водних ресурсів у водоймах Херсонщини. Робота у цьому напрямі триває.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости