На Херсонщині пройшов квадроквест


12 декабря 2016 года.

Любителі активного відпочинку на екстремальній техніці зібралися в Олешківських пісках, аби взяти участь у квесті, який організував BRP Live Off-Road club Kherson. У заході взяли участь сорок екіпажів техніки з усієї України (Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Кременчук та інших міст). Окрім квадроциклів квест проходили й мотоциклісти на кросових байках.

«Мета заходу - показати види відпочинку і зокрема екстремального туризму на Херсонщині, а також - зібрати друзів нашого клубу, протестувати нову техніку і гарно провести час. Влітку до нас традиційно їдуть на море, але і в зимовий час активним туристам є чим зайнятися на Херсонщині, - каже організаторка заходу Надія Васильєва. - Для цього добре підходять Олешківські піски і ліс, через які проходив маршрут нашого квесту».

Всі учасники заїзду, які пройшли контрольні точки, отримали подарунки. Гості, які приїхали на захід без техніки, розважалися на території садиби зеленого туризму «Казка Олешшя». Тут проходили тест-драйви різноманітної техніки від компаній GEON, BRP, CF motors, Can-Am ті інших.

Організатори заходу обіцяють незабаром відкрити центр прокату квадроциклів та іншої екстремальної техніки, яку можна буде використовувати для проведення корпоративів, вечірок і просто активних розваг з друзями.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости