На Херсонщині продовжують розширення FM-мережі Суспільного


25 ноября

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення визначила переможців чергового конкурсу на радіомовлення на FM-частотах. Нові частоти отримали Українське радіо, Радіо Промінь та Радіо Культура. Відтепер радіостанції Суспільного радіо мовитимуть ще у 32 населених пунктах України, зокрема у Василівці, Нижніх Сірогозах, Великій Олександрівці та Генічеську Херсонської області.

«Ми дякуємо Національній раді з питань телебачення і радіомовлення України за підтримку радіостанцій Суспільного в подальшій розбудові наших FM-мереж. Тотальність покриття та "всюдисущність" станцій Суспільного мовлення - одна з наших стратегічних цілей. Також ми сподіваємося, що ідея ще однієї майбутньої станції "Радіоточка" з українським ретро, вітчизняною якісною позаформатною музикою та передачами про історію естради знайде підтримку у державного регулятора в майбутньому», - коментує член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

Українське радіо відтепер мовитиме в таких населених пунктах:

Василівка (Херсонська обл.) - 95,8 FM
Нижні Сірогози (Херсонська обл.) - 91,7 FM

Радіо Культура мовитиме в таких населених пунктах:

Велика Олександрівка (Херсонська обл.) - 91,4 FM
Генічеськ (Херсонська обл.) - 101,8 FM

«За підсумками двох конкурсів ми отримали право мовити 24/7 в значній кількості українських міст, зокрема, і там, де відсутні інші мовники. Це дуже важливо, адже ми забезпечуємо реалізацію права наших слухачів на соціально значущу, неупереджену, важливу, цікаву та корисну інформацію. Ми беремо на себе соціальну відповідальність. І робимо ще один крок на шляху розбудови та зміцнення Суспільного. Дякую всім, хто підтримує нас. І, звісно, наш найцінніший актив - наші слухачі. Робимо й надалі все, щоби Українське радіо могли слухати у кожній домівці», - зазначив директор департаменту з організації та розвитку мереж телерадіомовлення Суспільного Дмитро Грузинський.

Нагадаємо, що Нацрада відмовила НСТУ в конкурсі на частоту 107,4 FM у Києві.

Українське радіо Херсон мовить у прямому ефірі на приймачах: Херсон - 100,6 FМ, Василівка - 105,8 FМ, Чонгар - 100,7 FМ, Новотроїцьке - 102,8 FМ, Високопілля - 103,0 FМ та Скадовськ - 101,7 FМ. Також слухати Українське радіо Херсон можна на сайтах http://ukr.radio/radio-ks та https://ks.suspilne.media/live.

Суспільне мовлення - це найбільша мережа телерадіоканалів та цифрових платформ в Україні, які незалежні від владних чи бізнесових структур. В Херсонській області - це телеканал UA: ХЕРСОН і радіо Українське радіо Херсон.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости