На Херсонщині прикордонники затримали бракон'єрів


4 апреля 2016 года.

Шестеро браконьєрів затримали у минулі вихідні прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління на узбережжі Азовського, Чорного морів та озері Сиваш.

Так, в ході реалізації оперативної інформації, прикордонний наряд від мобільної прикордонної застави «Бердянськ», в районі бази відпочинку «Ялта», яка знаходиться на узбережжі Азовського моря, виявив двох громадян України. За допомогою маломірного плавзасобу типу «Язь», не маючи дозвільних документів, порушники виловили майже півтисячі бичків, використовуючи близько 50 підйомних пасток.

Проігнорували закон і троє наших співвітчизників, які на озері Сиваш, здійснювали вилов водних живих ресурсів за допомогою сіток. На порушників, яких виявили прикордонники відділу «Чонгар» Бердянського загону, був складений протоколи за статтею 202 КУпАП. За даним випадком поінформовано співробітників Генічеського територіального відділу Азоврибохорони.
Ще одного порушника затримали на території одного з причалів населеного пункту Рибаківка, що на березі Чорного моря, правоохоронці Херсонського загону. Громадянин України здійснював вилов водних живих ресурсів за допомогою ятера.

Загальна сума збитків, нанесених порушниками державі, склала майже 16 тисяч гривень.

Теги: рыба
Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости