На Херсонщині порушник змушений буде сплатити більше 2,1 мільйонів гривень штрафу


10 февраля 2015 года.

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області домоглося визнання правомірним накладення штрафних санкцій у розмірі 2,1 млн. грн. за самочинне будівництво та експлуатацію двох автозаправочних станцій на ТОВ «Інвест-Регіон».

У липні 2014 р. перевірками з боку Інспекції держархбудконтролю у Херсонській області виявлено, що ТОВ «Інвест-Регіон» без отримання дозволу на виконання будівельних робіт здійснило реконструкцію існуючої автозаправної станції АЗС, а саме добудувало автомобільний газозаправний пункт (АГЗП) по вул Пасічника, 1-д в м. Скадовськ. Також ТОВ «Інвест-Регіон» самочинно здійснював експлуатацію об'єкту без введення його в експлуатацію.

За вчинені порушення містобудівного законодавства ТОВ «Інвест-Регіон» оштрафовано на 1 млн. 96 тис. грн.

Під час перевірки будівництва стаціонарного газового модуля у складі багатопаливного автозаправного комплексу за адресою: автодорога М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ км 179+200 (ліворуч) Білозерського району виявлено, що він також експлуатується без введення в експлуатацію. За дане порушення ТОВ «Інвест-Регіон» також оштрафований на 1 млн. 96 тис. грн.

ТОВ «Інвест-Регіон» звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративними позовами до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Херсонській області про визнання протиправними вищезазначених постанов Інспекції.

Окружний адміністративний суд м. Києва та Київський апеляційний адміністративний суд визнали дії Інспекції держархбудконтролю у Херсонській області правомірними.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости