На Херсонщині поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання роботі журналіста


2 августа

Подія сталася 31 липня в м.Генічеськ, повідомили у Відділі комунікації поліції Херсонської області.

За словами 54-річного журналіста, представник охоронної фірми відібрав у нього мобільний телефон, на який останній проводив відеозйомку. За даним фактом слідчими Генічеського відділу поліції в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесені відомості за ч.1 ст.171 Кримінального кодексу України «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів». Проводиться досудове розслідування.

Як повідомив начальник районного підрозділу поліції Сергій Балута, на даний час між двома розташованими на території міста підприємствами тривають спірні питання стосовно ділянки залізничної колії, якою фірми користуються для своєї діяльності. Нещодавно одним із підприємств частина колії була демонтована. Вчора, 31 липня, інша фірма під наглядом представників охоронного підприємства проводила відновлювальні роботи. Цей процес на мобільний телефон знімав представник херсонського Інтернет-видання. Один із охоронників заборонив журналістові себе знімати та начебто відібрав у останнього гаджет, який через деякий час повернув.

На теперішній час встановлюються всі обставини. Слідчими Генічеського відділу поліції відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.171 Кримінального кодексу України «Перешкоджання законній професійній діяльностіжурналістів». Санкція статті передбачає покарання в виді штрафу в сумі до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости