На Херсонщині поліцейські встановлюють особу, причетну до вбивства 7-річної Марії Борисової

На Херсонщині поліцейські встановлюють особу, причетну до вбивства 7-річної Марії Борисової
11 марта

Як повідомлялося, сьогодні в с. Щасливому було знайдене тіло розшукуваної дівчинки. В ході візуального огляду поліцейські встановили, що смерть дитини була насильницькою. Наразі проводяться слідчо-розшукові заходи для встановлення підозрюваного в умисному вбивстві малолітньої дитини.

Як повідомив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін, сьогодні під час повторного огляду території населеного пункту в недобудованій нежитловій споруді знайшли труп безвісно зниклої 7-річної дівчинки, пошуки якої тривали четверту добу.

При візуальному огляді на тілі дитини виявлені видимі тілесні ушкодження. Попередньою причиною смерті дівчинки є механічна асфіксія, тобто удушення.

щасливе

Нині кримінальне провадження, відкрите раніше за фактом зникнення Марії Борисової, перекваліфіковане на п. 2 ч. 2 ст.115 Кримінального кодексу України, а саме - умисне вбивство малолітньої дитини. Наразі вживаються усі необхідні слідчі та розшукові заходи для встановлення підозрюваного та обставин смерті дівчинки. Розслідування перебуває на контролі керівництва Національної поліції України та обласного главку поліції.

цбийство

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости