На Херсонщині поліцейські склали адмінпротоколи на порушників правил обсервації


7 апреля 2020 года.

За вихідні дні на Херсонщині працівники поліції виявили двох громадян, що повернулися з-за кордону і порушили правила обсервації. Громадяни самовільно залишили пункт обсервації, тим самим, наражаючи на небезпеку оточуючих.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Правоохоронці швидко розшукали їх та склали адміністративні протоколи. Тепер їм загрожує штраф від 17 тисяч до 34-х тисяч гривень.

"Крім того, п'ятеро жителів Херсонської області, які повернулися з Польщі і проходили обстеження у лікарні, відмовилися від обов'язкової у таких випадках обсервації. Вони погрожували лікарям, поводилися агресивно та нецензурно висловлювалися у відношенні до медиків, які хотіли їм допомогти. Тож, медпрацівники були вимушені викликати наряд поліції. Правоохоронці роз'яснили цим громадянам правила карантину, які нині діють в Україні, після чого вони погодилися пройти двотижневу обсервацію. Обсервація - захід жорсткий, але необхідний. Громадяни, які не дотримуються правил обсервації, вчиняють безвідповідально, наражають на небезпеку себе та оточуючих. За самовільне залишення місця обсервації передбачена адміністративна відповідальність: штраф від 17 тисяч до 34 тисяч гривень. Поліція жорстко реагуватиме на всі порушення", - йдеться у повідомлені.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости