На Херсонщині податкові боржники продали майна на чверть мільйона гривень


30 мая 2016 года.

З початку року спеціалісти відділу погашення податкового боргу Головного управління ДФС у Херсонській області активно використовують механізм реалізації майна, що перебуває у податковій заставі.

Таку процедуру пройшли 7 суб'єктів господарювання нашої області. До бюджету надійшло 257,7 тис.грн. в рахунок погашення податкового боргу.

Для погашення податкового боргу та у випадках, якщо стягнутої суми коштів недостатньо, контролюючий орган здійснює продаж майна платника податків на публічних торгах та/або через торгівельні організації.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.

З метою реалізації майна, яке перебуває у податковій заставі, проводиться експертна оцінка вартості такого майна для визначення початкової ціни його продажу. Оцінка майна, яке може бути згруповано або стандартизовано чи має курсову (поточну) біржову вартість не проводиться. Боржник має право самостійно здійснити оцінку шляхом укладення договору з оцінювачем. Якщо платник податків самостійно не здійснює оцінку протягом двох місяців з дня прийняття рішення про реалізацію майна, контролюючий орган самостійно укладає договір про проведення оцінки майна.

Якщо платник податків, у будь-який момент до укладення договору купівлі-продажу його майна, повністю погашає суму податкового боргу, контролюючий орган скасовує рішення про проведення його продажу та вживає заходи щодо зупинення торгів. Процедура продажу майна, яке перебуває у податковій заставі, регулюються ст.95 Податкового кодексу України.

Теги: ДФС
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости