На Херсонщині податківці вилучили конфіскований алкоголь на 5,2 млн гривень

На Херсонщині податківці вилучили конфіскований алкоголь на 5,2 млн гривень
10 мая 2017 года.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Херсонській області спільно із працівниками Національної поліції припинили організоване розповсюдження алкогольного фальсифікату та вилучили продукції на 5,2 млн. грн.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 199 КК України викрито одну із херсонських компаній, службові особи якої організували незаконне розповсюдження фальсифікованих алкогольних напоїв як на території Херсонської області, так і по території України. Реалізація фальсифікату здійснювалась через мережу реалізаторів, а також шляхом розміщення оголошень в мережі Інтернет з використанням послуг служб доставки.

За результатами обшуків, проведених за місцем зберігання оптових партій алкогольних напоїв, вилучено 73826 пляшок (майже 37,7 тис. літрів) алкогольного фальсифікату, вартістю 5,2 млн. грн.

Вилучена продукція маркована марками акцизного податку з явними ознаками підробки. Окрім того, як показала перевірка, вказані акцизні марки завод - виробник не отримував та, відповідно, не використовував.

Вилучені ТМЦ передано на відповідальне зберігання.

 

 

 

Теги: ДФС
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости