На Херсонщині почали вирощувати “бліх” для підгодівлі стерляді


3 июля 2018 года.

У Херсонській області почали вирощувати найдрібніших ракоподібних для підгодівлі малька стерляді, повідомляє Держрибагентство.

Дніпровський виробничо-експериментальний осетровий завод ім. Стeпaнa Аpтющикa, який займається промисловим розведенням цінних видів риб, виділив окрему водойму для вирощування дафнії також відомої як водяна блоха.

У відведений для розведення дафнії водний резервуар було внесено 8 тонн органічних добрив, завдяки чому експеримент виявився дуже успішним.

Підприємство випустило в Дніпро 1,273 млн стерлядок при державному плані у 1,2 млн особин. При цьому, завдяки підгодовуванню дафнією, вага кожної з них склала близько 2,3-2,5 гpaмів замість 1,5. А це означає, що у них буде більше шансів нa виживання у природному середовищі.

Найближчим часом, за словами Віталія Плугатарьова, директора заводу, підприємство випустить малька російського осетра.

Перша спроба вирощувати дафнії в якості живого корму для риб була здійснена в 1936-1937 рр. на Куринському рибзаводі. З того часу технологія була переглянута і вдосконалена. На сьогоднішній день, згідно з підрахунками, щоб виростити 1 млн мальків осетрової риби вагою до 3 г, кожні стуки потрібно мати близько 200 кг рачків або черв'яків у якості корму. Такі обсяги підприємство може отримати тільки завдяки промисловому розведенню дафнії.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости