На Херсонщині підвищують кваліфікацію працівників сільського господарства


10 / 06 / 2017

Провідну роль у формуванні структури економіки Херсонської області займає сільськогосподарське виробництво, що характеризується своєю сезонністю. У цей період найбільшим попитом користуються різноманітні професії сільськогосподарського спрямування.

Для вирішення проблеми укомплектування робітничими кадрами фермерських господарств та інших підприємств-виробників сільськогосподарської продукції Херсонська обласна служба зайнятості вивчає потребу роботодавців та відповідно запиту організовує професійне навчання та підвищення кваліфікації безробітних.

«Підвищення конкурентоспроможності безробітних було, є і буде найголовнішими завданнями нашої служби, максимально при цьому використовуючи власний навчальний центр для підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів», - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Так, протягом січня - травня поточного року за направленням обласної служби зайнятості для Голопристанського, Скадовського, Каланчацького, Великолепетиського, Каховського, Бериславського, Новотроїцького, Цюрупинського та Чаплинського районів було підготовлено 117 осіб за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва кат. А1» та 56 осіб підвищили кваліфікацію за цією професією.

З урахуванням специфіки кожного району Херсонщини, обласною службою зайнятості спільно з навчальними закладами та роботодавцями розроблені навчальні плани та програми для підвищення кваліфікації за сільськогосподарськими напрямами, з вивчення нових технологічних процесів, засобів механізації у сільському господарстві.

Довідково:
Упродовж січня-травня 2017 року за направленням обласної служби зайнятості 2535 осіб підвищили кваліфікацію на курсах цільового призначення за 23 сільськогосподарськими напрямками.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости