На Херсонщині окупанти відмовилися від псевдореферендуму: тепер хочуть "губернію" з Кримом

На Херсонщині окупанти відмовилися від псевдореферендуму: тепер хочуть
24 мая

Загальний задум не змінився - Путіну потрібна вся Україна, його не цікавить якась частинка. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

За його словами, після трьох місяців війни, звісно, у ворога коригуються плани. Наразі в Росії готують нову суспільну думку.Вона має на меті переконати росіян, якщо вони закінчать окупацію Донецької, Луганської та Херсонської областей, - це теж можна вважати перемогою.

"Проте плани не змінилися і, на жаль, не зміняться й надалі, поки ми не поставимо крапку в питанні Путіна і Росії в тому вигляді, в якому вона існує зараз. Загроза для всього світу, перш за все європейського континенту, буде зберігатися й надалі", - акцентував Кирило Буданов.

Які у Росії плани щодо Херсонщини

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України повідомив, що російські окупанти вже 3 рази намагалися зробити референдум на Херсонщині. Тепер вони вже зрозуміли, що люди не йдуть і не прийдуть. Навіть під тим впливом, під яким зараз знаходяться.

За словами Буданова, тепер росіяни проробляють інші варіанти, які можна втілити без референдуму."Колись, в царські часи, вони визнавали Херсонську губернію з адміністративним центром у місті Сімферополь. От вони й хочуть це відродити", - додав Буданов.

Він зазначив, що це один з основних варіантів, який росіяни зараз опрацьовують - приєднання Херсонської області до Криму і входження до складу Росії як Таврійська губернія. При цьому думка людей їх абсолютно не цікавить.

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости