На Херсонщині охоронці екс-регіонала погрожували журналісту

На Херсонщині охоронці екс-регіонала погрожували журналісту
11 / 08 / 2014

8 серпня у Генічеську охоронці народного депутата, колишнього члена фракції Партії регіонів Михайла Опанащенка погрожували журналісту видання «Каховские новости» Віталію Єрофєєву поламати ноги через його запитання до депутата. Про це повідомляє Інститут масосовї інформації (ІМІ).

Як розповів Віталій Єрофєєв, він півроку намагається дізнатись у нардепа Михайла Опанащенка, де той знаходився, коли Верховна Рада 20 лютого ухвалювала рішення про припинення насилля відносно протестувальників на Майдані у Києві.

Своє питання журналіст ставив депутату через ЗМІ, соцмережі, проте відповіді не отримав. Дізнавшись, що Михайло Опанащенко проводитиме зустріч з виборцями у Геничеську, журналіст поїхав туди.

«Він проводив зустріч з виборцями у Генічеську. Це наш депутат, це його виборчий округ. Оскільки я його півроку не можу спіймати, я поїхав у Геничеськ запитати, що він робив 20 лютого, коли 232 депутати приймали рішення про припинення конфлікту і відвод міліції назад. Я надрукував листівки, щоб люди знали, прийшов туди. Почав роздавати листівки в будинку культури, мене до нього підізвали. Я до нього підійшов, дав йому листівку, ми поговорили. Він на питання не відповів і пішов, запропонувавши зайти», - розповів журналіст.

Віталій Єрофєєв вийшов на вулицію і продовжив роздавати людям листівки. І в цей час до нього підійшла охорона депутата. «І тут до мене підійшли два молодика, не представившись, почали вимагати сказати, хто я, я показав їм посвідчення журналіста. На питання, хто вони такі, вони сказали, що приватна охорона Опанащенка. І сказали, якщо ти ще раз з'явишся у визначеному радіусу, ми тобі поламаємо ноги. На моє питання, в якому радіусі, вони відповіли, потім взнаєш. Я потім пішов у міліцію зафіксував цей факт», - розповів він.

Нагадаємо, 20 лютого 2014 року Верховна Рада засудила застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян та заборонили проведення «антитерористичної операції», оголошеної СБУ. Відповідно до ухваленої депутатами постанови, підрозділи МВС та інших силових структур мають повернутися в місця постійної дислокації.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости