На Херсонщині оголошено місячник «Спорт для всіх - спільна турбота»


30 марта 2016 года.

На виконання розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 23 березня 2016 року № 210 «Про проведення в області щорічної акції «За чисте довкілля» в населених пунктах області», відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх - спільна турбота» з 1 по 30 квітня по всій території Херсонської області проводиться Місячник з облаштування та упорядкування спортивних майданчиків за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення.

Безпосереднє організаційно-практичне та інструктивно-методичне забезпечення Місячника здійснює управління молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Основними завданнями Місячника є:
- упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону за участі широкої громадськості.
- проведення інформаційно-пропагандистської кампанії з метою привернення уваги державних та недержавних організацій до питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою;
- стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб'єктів підприємництва та громадських організацій, мешканців жилих мікрорайонів, особливо молоді . щодо будівництва, ремонту, облаштування та утримання місць для самостійних і групових занять різними видами рухової активності людей у вільний час.

До участі у Місячнику залучаються різні верстви населення, підприємства, установи та організації різних форм власності, органи місцевої влади та самоврядування, а також й усі бажаючі, адже кожен може зробити свій внесок у спільну справу - приєднатись до волонтерських груп, які прибирають та облаштовують майданчики. Втім, місячник передбачає облаштування не лише спортивних майданчиків, але й інших спортивних споруд - футбольних стадіонів, полів, спортивних залів, гімнастичних містечок.

Переможці та призери Місячника серед міст та районів області нагороджуються кубками та грамотами Херсонського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

 

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости