На Херсонщині оголошено конкурс для автоперевізників на обслуговування "кримських" маршрутів


8 октября 2018 года.

3 жовтня 2018 року управлінням транспорту та зв'язку обласної державної адміністрації прийнято рішення про оголошення конкурсу для автоперевізників на обслуговування внутрішньообласних маршрутів, зокрема у напрямку контрольно-пропускних пунктів в'їзду - виїзду.

Начальник управління транспорту та зв'язку ОДА Валерій Соценко пояснив:

«До сьогоднішнього дня перевезення пасажирів з/до КПВВ здійснювалися міжобласними автобусними маршрутами, організатором перевезень на яких є «Укртрансбезпека».

За словами Валерія Соценка, наразі серед міжобласних маршрутів діють такі, як:

1. «Одеса - Ялта» до КПВВ «Каланчак», який проходить через Херсонський автовокзал,
2. «Херсон - Сімферополь» до КПВВ «Каланчак» який проходить через Олешківську та Каланчацьку автостанції,
3. «Миколаїв - Євпаторія» до КПВВ «Каланчак» який проходить через Херсонський автовокзал, Новокаховську та Чаплинську автостанції,
4. «Миколаїв - Керч» до КПВВ «Каланчак» який проходить через Херсонський автовокзал, Новокаховську та Чаплинську автостанції,
5. «Нова Каховка - Сімферополь» до КПВВ «Каланчак» який проходить через Каховську та Чаплинську автостанції.

Враховуючи тимчасову анексію Криму Російською Федерацією, на сьогодні кінцевими пунктами призначення даних маршрутів є саме контрольно-пропускні пункти в'їзду-виїзду Херсонської області.
Але, враховуючи збільшення потоку пасажирів саме до контрольно-пропускних пунктів, з'явилася потреба у створенні внутрішньообласних маршрутів.

Начальник управління транспорту та зв'язку облдержадміністрації Валерій Соценко зазначає:

«На сьогодні організовано нові внутрішньообласні автобусні маршрути: Аеропорт «Херсон» - Чонгар «КПВВ», Аеропорт «Херсон» - Ставки «КПВВ» ч/з Каланчак, «Херсон АС «ЮГЬ» - КПВВ «Каланчак» і Каланчак (КПВВ) - Херсон АС «ЮГЬ», на які оголошено конкурс управлінням».

Подача документів автоперевізників на участь у конкурсі триватиме до 19 жовтня, сам конкурс буде проведено 05 листопада 2018 року відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами).

Теги: крим
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости