На Херсонщині офіційно проживає 169 мільйонерів - результати кампанії декларування


14 мая 2021 года.

Державна податкова служба у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі підбила підсумки кампанії з декларування доходів громадян. За її результатами на Херсонщині офіційно проживає 169 мільйонерів.

Про це Суспільному у програмі "Про це говорять" розповів виконувач обов'язків начальника ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.

"Офіційних мільйонерів у нашому регіоні побільшало. Якщо за підсумками деклараційної кампанії щодо отриманих доходів 2019 року їх було 77, то цього разу про понад мільйонні статки, отримані 2020 року, прозвітували 169 громадян. Сума задекларованого ними доходу сягає понад 671 млн гривень", - розповів Ігор Клим

Найбільше громадян з мільйонними статками проживають у Херсоні - 92 (54%), Новій Каховці - 16 (9%) та Каховці - 12 (7).

«Найбільше прибутків - майже 80 млн гривень отримала особа, яка проживає в обласному центрі. Податкові зобов'язання з цих статків вже поповнили бюджет. На другому місці - новокаховчанин із сумою доходу понад 33 млн гривень, з яких бюджет має отримати 3,2 млн гривень податкових зобов'язань. Замикає трійку лідерів теж херсонець із сумою доходу майже 20 млн гривень, з яких він має сплати до бюджету близько 70 тис. гривень податкових зобов'язань», - повідомив Ігор Клим.

За його словами, мільйонні статки херсонці отримали у вигляді заробітної плати, іноземних доходів та підприємницької діяльності.

"Найбільша загальна сума податку на доходи фізичних осіб, яку декларант самостійно визначив у декларації та має цьогоріч сплатити до бюджету, сягає 2,7 млн гривень, далі - 1,6 млн гривень та 1,1 млн гривень", - каже Клим.

Також він розповів, що більшість заможних громадян отримали доходи від продажу (обміну) нерухомого майна, надання майна у лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм), у вигляді заробітної плати, спадщини від членів сім'ї першого та другого ступенів споріднення, дивідендів та іноземних доходів.

88 мільйонерів надіслали свої декларації у режимі оnline за допомоги сервісу «Електронний кабінет», 70 - у паперовому вигляді та 14 - на e-mail.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости