На Херсонщині одужав другий пацієнт з коронавірусом


16 апреля 2020 года.

У місті Нова Каховка Херсонської області одужав пацієнт, в якого було діагностовано коронавірусну інфекцію COVID-19. Ще один чекає лабораторного підтвердження свого одужання.

Про це кореспондентам Суспільного розповів міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

Одужавший - перший новокаховчанин, в якого діагностували недугу. Він звернувся до лікарні з рецидивом легеневого захворювання й випадково дізнався, що має COVID-19.

"Хвороба в цієї людини протікала в спокійному середньому режимі, до жодних додаткових зусиль (маю на увазі штучну вентиляцію легень) ми не вдавалися", - розповів Володимир Коваленко.

В контакті із першим захворівшим перебував і другий в місті пацієнт з коронавірусом - багатодітний батько.

"[Він, - ред.] іде вже на поправку. Ми сподіваємося, що в найближчі терміни він випишеться з лікарні. Чотири дні він лікувався в нас, потім його перевезли до Херсона", - сказав Володимир Коваленко.

Загалом в Новій Каховці станом на ранок 16-го квітня було зафіксовано два випадки інфікування коронавірусом та одна підозра - чоловік звернувся до лікарів із проблемами серцево-судинної системи, проте експрес-тест показав підозру на COVID-19. Наразі очікуються результати лабораторних аналізів. І просто під час телефонної розмови із кореспондентами Суспільного міський голова дізнався про нову підозру на коронавірус в місті:

"Мені повідомили, що є ще одна хвора людина, яка, хворіючи і маючи температуру, нікуди не зверталася. Мені щойно головний лікар доповів, що зараз виїжджають до неї додому, бо вона нікуди не хоче їхати, і будуть робити дезінфекцію в умовах будинку і брати остаточно в неї лабораторні зразки".

До сьогодні в Херсонській області лабораторно був підтверджений лише один випадок одужання після коронавірусу COVID-19 з 44-х випадків інфікування. Це була жінка із Генічеська, яка перша в області отримала цей діагноз. Також на Херсонщині зафіксовано один летальний випадок від коронавірусу - це медична працівниця з Олешок.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости