На Херсонщині обговорили питання розміщення об’єктів альтернативної енергетики


4 мая 2018 года.

На засіданні містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Херсонської обласної державної адміністрації обговорили актуальні питання містобудівної діяльності. Зокрема, розміщення об'єктів альтернативної енергетики на території області та відповідні проекти розробленої містобудівної документації.

У рамках заходу представники Управління ДАБІ на Херсонщині провели семінар-нараду з учасниками містобудівного процесу щодо законодавчих змін у сфері будівництва. Зокрема, розглянуто питання обов'язковості віднесення до середнього (СС2) класу наслідків (відповідальності) будівель і споруд, які підлягають оцінці впливу на довкілля відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

У той же час, начальник Управління Денис Петров зауважив на необхідності оновлення розробки та затвердження містобудівної документації на місцевому рівні. Це стосується насамперед прибережних територій, де реалізується туристично-рекреаційний потенціал та куди активно залучаються інвестиції. Також він наголосив на недопустимості готельної забудови на підставі будівельних паспортів забудови земельної ділянки.

Крім того, на засіданні було опрацьовано питання розробки генеральних планів населених пунктів з урахуванням інтересів об'єднаних територіальних громад та обговорено нові вимоги державних будівельних норм щодо планування і забудови територій.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости