На Херсонщині мав відбутись аукціон з оренди будівель і споруд санаторію “Гопри”, та заявок від потенційних орендарів не надійшло.
Про це Суспільному розказала начальниця відділу комунікацій, інформаційних технологій, документального забезпечення та внутрішнього контролю регіонального відділення фонду Державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополь Алла Ракша.
Аукціон був призначений на 23 листопада. Його стартова ціна становила 200 023, 01 грн/місяць, строк оренди – 15 років. За словами Алли Ракши, аукціон планували провести саме з передачі в оренду санаторію “Гопри”, тобто в платне користування.
“Не було заявок від потенційних орендарів. Відповідно до законодавства об’єкт буде виставлений на аукціон зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків. Законодавець дає 5 днів, тобто найближчими днями поставлять на Прозорро цей об’єкт знову вже зі зниженою стартовою ціною”, – розповіла Алла Ракша.