На Херсонщині навчатимуть аграрному бізнесу


6 марта 2020 года.

Херсонщина стане першою областю в Україні, де реалізовуватимуть проєкт «Бізнес-інкубатор у сільській місцевості». Його мета - навчити людей, які цікавляться фермерською справою, аспектам ведення аграрного бізнесу. Детальніше про «Бізнес-інкубатор» розповів керівник агропродовольчої ради України Іван Слободян на сьогоднішній нараді щодо розвитку аграрного виробництва у Херсонській області.

«Задля успішної реалізації поставлених цілей потрібні знання, кошти і люди. Для того, аби ці знання в сучасних умовах передавати, ми стали партнерами Українського державного фонду підтримки фермерських господарств. Це державна установа, яка підпорядковується Міністерству економіки та сільського розвитку. Проєкт «Бізнес-інкубатор у сільській місцевості» реалізовується коштом Європейського Союзу. В його рамках планується створення у кожному обласному центрі приміщення з обладнанням, де люди, що цікавляться фермерською справою, зможуть пройти навчання. Орієнтовно там будуть проходити навчання за 50 напрямами», - розповів керівник агропродовольчої ради України Іван Слободян.

Також, за словами Слободяна, саме навчання проходитиме у форматі відеозв'язку. Учасники проєкту проходитимуть тренінги, семінари та відеоуроки. В подальшому вони зможуть закріпити отримані знання на практиці.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв наголосив на важливості розвитку аграрної галузі для нашої області.
«Питання розвитку зрошення, сільського господарства, харчової переробки і цілої низки напрямів, пов'язаних з аграрною сферою, є важливим пріоритетом розвитку Херсонської області. Вони були включені до Стратегії розвитку Херсонщини», - зазначив очільник Херсонщини Юрій Гусєв.

Крім того, учасники наради обговорили актуальність для Херсонщини розвитку вівчарства та виноробних господарств. Голова агропромислової ради Іван Слободян запропонував очільнику області відвідати з делегацією 24 квітня Карпатський вівчарський форум.

«Херсонщина має стати лідером південного регіону в поставці хутра та м'яса вівці. Ми з радістю приймаємо Ваше запрошення та найближчим часом сформуємо делегацію, що вирушить на форум. Більше того, плануємо відіслати звернення до Уряду, аби спільно розробити програму з розвитку вівчарства у Херсонській області», - говорить голова ОДА Юрій Гусєв.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости